ارزیابی دام و طیور توسط کارشناس رسمی دادگستری در قزوین

ارزیابی دام و طیور توسط کارشناس رسمی دادگستری در قزوین | کارشناسان البرز

خدمات ارزیابی دام و طیور توسط کارشناس رسمی دادگستری در قزوین

ارزیابی دام و طیور توسط کارشناس رسمی دادگستری در قزوین یکی از روش های آسان و مطمئن برای رسیدگی کلی به واحدهای نگهداری دام و طیور است. زیرا با استفاده از خدمات کارشناس رسمی در این زمینه می توان اطلاعات کمی و کیفی جامعی از وضعیت واحدهای دامپروری و مرغداری های کشور به دست آورد.
به دلیل نقش پر رنگ دام و طیور در تغذیه و سلامت انسان ها، ارزیابی دام و طیور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لذا در صورتی که به کارشناسی دقیق دام و طیور در استان قزوین نیاز دارید، می توانید از خدمات تیم کارشناسان البرز استفاده نمایید.

لطفاً 3 دقیقه ای جهت مطالعه محتوای پیش رو با ما همراه باشید.

نحوه ارزیابی دام و طیور توسط کارشناس رسمی دادگستری

ارزیابی دام و طیور توسط کارشناس رسمی دادگستری، به دو شیوه کمی و کیفی انجام می شود.
همچنین در ارزیابی کیفی دام و طیور، کارشناس سلامت دام و طیور و عدم شیوع بیماری واگیردار در این واحد ها را مورد بررسی قرار می دهد.
در ضمن ارزیابی محصولات دام و طیور نیز بر عهده کارشناس رسمی دادگستری قرار دارد.
بررسی کمی واحدهای دام و طیور، کارشناس رسمی دادگستری وظیفه دارد تا این واحدها را از لحاظ تعداد، میزان رشد و تعداد زاد و ولد دام و طیور بررسی نماید. به جز این موارد، ارزیابی و نظارت بر تغذیه دام و طیور نیز توسط کارشناس دامپروری انجام می گیرد.

برترین مرکز خدمات ارزیابی دام و طیور توسط کارشناس حرفه ای دادگستری | کارشناسان البرزوظایف کارشناس رسمی دادگستری در امور دام و طیور

ارزیابی دام و طیور توسط کارشناس رسمی دادگستری در قزوین تنها به بررسی کمی و کیفی دام و طیور و محصولات آنها مربوط نیست. بلکه در این ارزیابی، امور مربوط به واحدهای نگهداری دام و طیور و تجهیزات مورد استفاده در این واحدها نیز به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرند.
برخی از وظایف کارشناس رسمی دادگستری در زمینه ارزیابی دام و طیور در استان قزوین عبارت اند از:

تعیین قیمت دام و طیور

یکی از مهم ترین وظایف کارشناس رسمی دادگستری در امور دامپروری، تعیین قیمت خرید و فروش دام و طیور است.
به عبارتی کارشناس رسمی دادگستری وظیفه دارد بر نحوه قیمت گذاری دام و طیور نظارت کامل داشته و از بروز تخلف و گران فروشی در این زمینه جلوگیری نماید.
همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت و هزینه های ارزیابی، مطلب هزینه ارزیابی دام و محصولات دامی در قزوین چقدر است؟ را مطالعه کنید.

تعیین خسارت واحدهای دام و طیور

واحدهای نگهداری دام و طیور به طور مداوم در معرض بروز حوادث غیرمترقبه قرار دارند.
سیل، زلزله و طوفان از جمله بلایایی هستند که ممکن است باعث بروز خسارت های سنگین در واحدهای دام و طیور و تأسیسات آنها شوند.
در ضمن بروز حوادثی مانند آتش سوزی به دلیل خطای انسانی نیز همواره دامن گیر این واحدها می شود. در این مواقع، کارشناس رسمی دادگستری وظیفه دارد تا به علل بروز حادثه در واحدهای دام و طیور رسیدگی و میزان خسارت وارده را برآورد نماید. زیرا کارشناس رسمی دادگستری در زمینه شیوه های تعیین خسارت تأسیسات نگهداری دام و طیور مهارت لازم دارد.
بنابراین ارزیابی دام و طیور توسط کارشناس رسمی دادگستری در قزوین از بروز اختلاف میان بیمه گر و بیمه شونده و تضییع حقوق افراد جلوگیری می نماید.

ارزیابی تغذیه دام و طیور

کیفیت و سلامت فرآورده های دام و طیور به طور مستقیم با نحوه تغذیه این واحدها در ارتباط می باشد. بنابراین تغذیه دام و طیور باید به طور دائم بررسی شده و از لحاظ کیفیت و سلامت تائید شوند.
لذا وظیفه بررسی تغذیه دام و طیور و ارزیابی تغذیه این واحدها بر عهده کارشناس رسمی دادگستری قرار دارد.
کارشناس رسمی دادگستری با ارزیابی شیوه تغذیه دام و طیور، از سلامت آنها مطمئن شده و به این ترتیب از ایجاد مخاطره برای سلامت مردم جلوگیری می نماید.

ارزیابی محصولات دام و طیور

همانطور که می دانید محصولات دام و طیور، بخش مهمی از سبد غذایی افراد را به خود اختصاص داده اند. بنابراین در صورت بی کیفیت و یا آلوده بودن این محصولات، امکان به خطر افتادن جان انسان ها نیز وجود دارد. لذا ارزیابی محصولات دام و طیور باعث جلوگیری از ورود مواد غذایی ناسالم به چرخه غذایی افراد می شود.
از این رو می توان گفت کارشناس رسمی دادگستری نقش بسزایی در رسیدن مواد غذایی سالم و عاری از بیماری و آلودگی به سفره مردم دارد.
البته ارزیابی دام و طیور توسط کارشناس رسمی دادگستری در قزوین تنها شامل مواد غذایی مانند شیر، کره، تخم مرغ، گوشت و … نمی باشد. بلکه ارزیابی محصولات ثانویه دام و طیور مانند چرم، سالامبور، پشم و … نیز در حوزه وظایف کارشناس رسمی دادگستری قرار دارد.
کارشناس وظیفه دارد تا محصولات ثانویه را از لحاظ کیفی بررسی نموده و قیمت مناسبی برای این محصولات تعیین نماید.

ارزیابی محصولات دام و طیور توسط برترین متخصصان این حوزه در قزوین | کارشناسان البرزبررسی بیماری ها و علل مرگ و میر در واحدهای نگهداری دام و طیور

یکی دیگر از مهم ترین وظایف کارشناس رسمی دادگستری، بررسی علل مرگ و میر در واحدهای نگهداری دام و طیور است.
در واقع کارشناس وظیفه دارد در زمینه علت بروز بیماری و احتمال واگیردار بودن آن تحقیق نماید. این امر باعث جلوگیری از گستردگی بیماری در یک منطقه و وارد آمدن خسارت های هنگفت به واحدهای نگهداری دام و طیور می شود.

تعیین اجاره بهای واحدهای نگهداری دام و طیور

تعیین اجاره واحدهای نگهداری دام و طیور از اموری است که تحت نظارت کارشناس رسمی دادگستری انجام می شود. زیرا بسیاری از صاحبان صنایع نگهداری دام و طیور، به دلیل نداشتن ملک، اقدام به اجاره واحدهای نگهداری دام و طیور می کنند. در این موارد، کارشناس رسمی دادگستری وظیفه دارد تا میزان اجاره بها را بر اساس متراژ و موقعیت ملک تعیین نماید.
در ضمن تعیین اجاره بهای تأسیسات دام پروری نیز بر عهده کارشناس رسمی دادگستری می باشد.

پیشنهاد ما به سروران گرامی

ارزیابی دام و محصولات دامی توسط کارشناس رسمی دادگستری در قزوین از خدماتی است که توسط گروه حقوقی کارشناسان البرز ارائه می شود. این شرکت در راستای رسیدن به اهداف خود و جلب رضایت مراجعین عزیز، از بهترین و مجرب ترین کارشناسان دادگستری و مجریان حقوقی بهره مند است.
بنابراین با سپردن امور مربوط به ارزیابی دام و طیور در استان قزوین به کارشناسان البرز، شاهد ارزیابی سریع و دقیق این واحدها خواهید بود.
شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعت بیشتر، از طریق پل های ارتباطی درج شده، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کارشناسان البرز

تلفن همراه

09122640810

شماره تماس دفتر

026-34479388

ایمیل پشتیبانی

   info@karshenasanalborz.com

آدرس

کرج- جهانشهر- بلوار مولانا- خیابان گلستان- کوچه بن بست گلستان یک- پلاک 30

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =