پیاده سازی نقشه های ثبتی توسط کارشناسان البرز

یکی دیگر از خدماتی که کارشناسان البرز به شما ارائه میدهند پیاده سازی نقشه های ثبتی و نقشه برداری از ملک و پلاک ثبتی شما میباشد.

کارشناسان ما با پیشرفته ترین تجهیزات و با سرعت عمل بالا نقشه برداری و پیاده سازی نقاط را برای شما انجام می دهند.

پیاده سازی نقشه های ثبتی - کارشناسان البرز
پیاده سازی نقشه های ثبتی توسط کارشناسان البرز

پیاده سازی سند روی زمین

تک برگ یا دفترچه ای

اولین کار این است که بدانیم موقعیت ملک مورد نظر کجاست. این کار با پیدا کردن پلاک ثبتی امکان پذیر است باید مشخص کنیم که ملک روی چه مختصاتی واقع است یعنی در محدوده شهری است یا باغات کشاورزی و یا …

با دسترسی به این موضوع میتوان نقاط مختلف زمین را پیدا کرده و اضلاع آن را مشخص کرده و حدود ملک را روی زمین مشخص کنیم سپس دور زمین را ریسمان کشی کرده که میتواند با استفاده از میلگرد یا لوله فلزی انجام شود که این کار برای بازدید کارشناسان اداره ثبت کاربرد خوبی دارد و در زمان مناسب میتوان بعنوان پی برای دیوار چینی استفاده کرد.

خدمات قابل ارائه

  • از جمله خدمات در این خصوص مشخص کردن محدوده ملک شما با ملکهای مجاور میباشد.
  • تعیین نوع کاربری ملک شما.
  • با توجه به اینکه نقاط متصل شده به ملک مجاور را تعیین می کنند برای ملک شما شناسنامه تهیه مکنند.
  • اگر مایل به دریافت سند تک برگی برای زمین خود که در مناطق ساخته نشده واقع است، باشید کارشناسان شرکت هویارسازه البرز با پیاده کردن چهارگوشه قطعه تفکیکی شما محدوده ملک را مشخص می کنند و مالک موظف است محدوده مشخص شده را پی کنی کند.

در صورتیکه املاک مجاور زمین شما دیوارکشی شده باشد با توجه به اینکه موقعیت آنها ثابت شده است میتوان چهار گوشه زمین خود را پیدا کنید.

با توجه به اینکه اکثر مالکین تچربه ای از این اطلاعات فنی ندارند و ارگانهای مربوطه همکاری لازم را با مردم ندارند بهترین راه مراجعه به کارشناسان با تجربه دادگستری میباشد که بهترین راه را برای پیاده سازی پلاک ثبتی شما ارائه دهند.

ما کارشناسان البرز را به شما معرفی می کنیم تا با بهره گیری از تجربیات آنها بهترین تجربه را در خصوص سوالات و مشکلات مربوط به زمینهای خود داشته و پیاده سازی نقشه های ثبتی خود را با ایشان بسپارید.

برای برقراری ارتباط با شرکت هویارسازه البرز میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید.

تماس با ما

جهت هر گونه مشاوره و تماس با کارشناسان البرز از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید:

شماره تماس دفتر

026-34479388

تماس مستقیم با مدیریت

09122640810

آدرس دفتر

کرج – جهانشهر – بلوار مولانا – خیابان گلستان – کوچه بن بست گلستان یک – پلاک 30