بهترین کارشناس امور دام و دامپروری در مازندران

بهترین کارشناس امور دام و دامپروری در مازندران | کارشناسان البرز

معرفی بهترین کارشناس امور دام و دامپروری در مازندران

در حال حاضر ارزیابی دام و امور دامپروری در استان مازندران از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. چرا که دامپروری یکی از اصلی ترین مشاغل مردم این استان به شمار می رود. از این رو لازم است تا امور مربوط به دام و دامپروری به صورت دائمی مورد ارزیابی قرار گیرند.
البته این نکته را در نظر داشته باشید که برای بررسی دام، محصولات دامی، قیمت محصولات و … باید از کارشناس دادگستری در رشته دامپروری کمک گرفت. لذا در صورتی که خواهان ارزیابی دام و محصولات دامی در استان مازندران هستید، باید این امور را به بهترین کارشناس امور دام و دامپروری در مازندران بسپارید.
برای این کار پیشنهاد می کنیم از خدمات تیم تخصصی کارشناسان البرز استفاده نمایید. این امر باعث می شود تا در زمینه کیفیت و کمیت دام و محصولات دامی، اطلاعات جامعی به دست آورده و همچنین از بروز خسارت و ضررهای مالی در این واحدها جلوگیری نمایید.

لطفا اندک زمانی جهت مطالعه مطلب ذیل با ما همراه باشید.

مشخصات بهترین کارشناس امور دام و دامپروری

بهترین کارشناس دام و امور دامپروری، فردی است که مسئولیت ارزیابی و رسیدگی به تمامی امور مربوطه در این زمینه را بر عهده می گیرد.
این کارشناس، تحصیلات تخصصی دانشگاهی را در رشته مورد نظر با موفقیت پشت سر گذاشته و دارای مدرک کارشناسی به بالاتر است.
در ضمن کارشناس امور دامپروری، علاوه بر تحصیلات آکادمیک، باید مدت 5 سال کار تجربی در واحدهای دامپروری را طی کند. بنابراین می توان گفت بهترین کارشناس امور دام و دامپروری در مازندران تجربه و دانش لازم در زمینه رسیدگی به واحدهای دامپروری را کسب نموده است. لذا می توان امور دام و دامپروری را با خیال راحت به بهترین کارشناس رسمی دادگستری سپرد.
کارشناس امور دامپروری علاوه بر تحصیلات دانشگاهی و تجربه کاری، باید تابعیت کشور ایران را داشته باشد. تابعیت کشور از این جهت حائز اهمیت است که کارشناس با موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی نقاط مختلف ایران آشنا بوده و توانایی کار در اقصی نقاط کشور را داشته باشد.
این کارشناس می تواند در مواقع لزوم، نسبت به ارزیابی دقیق دام و امور دامپروری در اسرع وقت اقدام نموده و از بروز خسارت های سنگین در واحدهای نگهداری دام جلوگیری نماید.

مسئولیت های بهترین کارشناس دامپروری

ارزیابی دام و امور دامپروری از اموری است که ابعاد وسیع و گسترده ای را در بر می گیرد. لذا پیش از سپردن این امور به کارشناس رسمی دادگستری در رشته دامپروری، باید از خبره و متبحر بودن او در تمامی ابعاد این رشته اطمینان حاصل نمایید.
برخی از مهم ترین وظایف کارشناس دادگستری در زمینه ارزیابی دام و امور دامپروری عبارت اند از:

ارزیابی دام

یکی از مهم ترین مسئولیت های بهترین کارشناس امور دام و دامپروری در مازندران مربوط به بررسی و ارزیابی دام است.
کارشناس رسمی دادگستری وظیفه دارد کلیه دام های موجود در واحد دامپروری را از لحاظ کمی و کیفی مورد ارزیابی قرار دهد. در توضیح بررسی کیفی دام می توان به ارزیابی کیفیت و سلامت دام و نحوه رشد آن اشاره نمود.
در حالی که بررسی کمی دام به تعداد دام های واحد دامپروری، میزان رشد و زاد و ولد دام ها مربوط می شود.

ارزیابی محصولات اولیه دام

از دیگر وظایف کارشناس رسمی دادگستری در دامپروری، می توان به ارزیابی محصولات اولیه دامی اشاره نمود. به عبارتی کارشناس وظیفه دارد محصولات اولیه دامی مانند شیر، گوشت و … را بررسی نموده و از سلامت آنها اطمینان داشته باشد.

بهترین مرکز خدمات ارزیابی محصولات اولیه دام | کارشناسان البرز

ارزیابی محصولات ثانویه دام

محصولات ثانویه دام شامل چرم، پشم، سالامبور و … است. کارشناس وظیفه دارد تا کیفیت و مرغوبیت محصولات ذکر شده را بررسی نماید. چرا که محصولات ثانویه دام مانند پوست و چرم، جزء محصولات پرطرفدار در کشور بوده و حتی در برخی مواقع، به کشورهای خارجی نیز صادر می شوند.

بررسی کشتارگاه های دامی

ارزیابی کشتارگاه های دامی از لحاظ سلامت محصولات دامی و عدم آلوده بودن آنها اهمیت بالایی دارد. چرا که در بسیاری از مواقع، دام های واحدهای دامپروری مختلف در یک کشتارگاه واحد، ذبح می شوند. بنابراین کارشناس دادگستری وظیفه دارد تا کشتارگاه های دامی را مورد ارزیابی قرار داده و از رعایت بهداشت و همچنین شیوه ذبح اسلامی در آنها مطمئن شود.
در غیر این صورت، احتمال ورود محصولات گوشتی حرام و یا آلوده به سبد تغذیه مردم وجود خواهد داشت.

ارزیابی قیمت دام و محصولات دامی

از مهم ترین مسئولیت های بهترین کارشناس امور دام و دامپروری در مازندران می توان به قیمت گذاری دام و محصولات دامی اشاره کرد.
کارشناس رسمی دادگستری در رشته دامپروری وظیفه دارد تا کیفیت دام و محصولات دامی را به طور دقیق بررسی نموده و قیمت آنها را مطابق با نرخ مصوب کشور تعیین نماید. بنابراین هر گونه گران فروشی و کم فروشی در این زمینه، به عنوان جرم محسوب شده و کارشناس دادگستری وظیفه دارد تا به تخلفات گزارش شده رسیدگی نماید.

تعیین خسارت واحدهای دامپروری

کارشناس دامپروری علاوه بر موارد ذکر شده، در زمینه شیوه های تعیین خسارت تأسیسات نگهداری دام نیز تخصص کامل دارد.
همانطور که می دانید خطرات بسیاری مانند سیل، زلزله، طوفان و … به عنوان عوامل تهدید کننده واحدهای نگهداری دام محسوب می شوند. به طوری که این خطرات می توانند صدمات و خسارات جبران ناپذیری را به واحدهای دامپروری و تأسیسات آنها وارد نمایند.
کارشناس دادگستری در این مواقع، وظیفه رسیدگی و ارزیابی جامع واحدهای دامپروری و میزان خسارت وارده بر این واحدها را بر عهده می گیرد.
در ضمن کارشناس با بررسی و تخمین میزان خسارت وارده، از بروز اختلاف میان شرکت های بیمه با صاحبان واحدهای دامپروری جلوگیری می نماید.

تعیین خسارت واحدهای دامپروری با کارناسان ماهر مازندران | کارشناسان البرزپیشنهاد ما به سروران گرامی

اگر به دنبال بهره مندی از خدمات بهترین کارشناس امور دام و دامپروری در مازندران و ارزیابی دام و محصولات دامی توسط کارشناس رسمی دادگستری هستید، می توانید با تیم تخصصی کارشناسان البرز تماس بگیرید. این تیم متشکل از کارشناسان دادگستری مجربی است که کلیه پرونده های محوله را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.
لذا با استفاده از خدمات تیم کارشناسان البرز، امکان بررسی و رسیدگی به امور دام و دامپروری در اسرع وقت و کمترین هزینه برایتان وجود خواهد داشت.
برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه می توانید از طریق پل های ارتباطی درج شده با مشاوران ما در ارتباط بوده و سؤالات خود را به صورت رایگان با تیم تخصصی کارشناسان البرز مطرح نمایید.

راه های ارتباطی با کارشناسان البرز

تلفن همراه

09122640810

شماره تماس دفتر

026-34479388

ایمیل پشتیبانی

   info@karshenasanalborz.com

آدرس

کرج- جهانشهر- بلوار مولانا- خیابان گلستان- کوچه بن بست گلستان یک- پلاک 30

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =